The Sims 2

Podívejte se na: www.the-sims-2.webgarden.cz

Blog

Nadpřirozené postavy

Nevíte jak se váš simík může stát nadpřirozenou postavou? Pokud ne, tak je tenhle článek přesně pro vás! :)
Takže máme asi sedm nadpřirozených postav, tedy pokud jako nadpřirozenou postavu nepočítám třeba nadpřirozené objekty apod.
 
 1. TS2 – Duch, Ufon ( http://t-s-2.webgarden.cz/image/343251 )
 2. TS2 Univerzita – Zombie ( http://t-s-2.webgarden.cz/image/3054533 )
 3. TS2 Noční život – Upír ( http://t-s-2.webgarden.cz/image/3054641 )
 4. TS2 Ve světe podnikání – Robot Servo ( http://t-s-2.webgarden.cz/image/3054713 )
 5. TS2 Mazlíčci – Vlkodlak ( http://t-s-2.webgarden.cz/image/3054800 )
 6. TS2 Roční období – Simorost ( http://t-s-2.webgarden.cz/image/2940409 )
 
 1. Duch – Udělat ze Simíka ducha je velmi jednoduché, stačí, aby váš Simík zemřel a je jedno jak (Zbarvení ducha podle úmrtí dole). A pak už bude jenom strašit vaše Simíky na pozemku, kde zůstal jeho hrob.
Poznámka: Je to velmi jednoduché, ale lepší je hrob po mrtvém Simíkovi hned prodat, protože jinak bude strašit vaše zatím žijící Simíky.
  
 
 1. Ufon – Musíte v noci poslat Simíka mužského rodu koukat do dalekohledu. Pokud bude mít štěstí, tak ho unesou ufoni. A za několik hodin ho vyhodí ze své lodi zpět na jeho pozemek. Váš Simík bude těhotný a narodí se mu malé zelené děťátko.
Poznámka: Aby mě můj Sim malé ufoňátko, se mi podařilo zatím jen jednou. Chce to hlavně trpělivost.
 
 1. Zombie – Pokud chcete, aby se z vašeho mrtvého Simíka stala zombie, musíte nejprve najít nějakého dosud žijícího Sima, který ho znal a který má vystudovanou Univerzitu na povolání – Paranormální jevy. Sim se musí nejprve přihlásit do tohoto zaměstnání, a pak po několika povýšeních by měl mít u sebe oživomonitor. Potom už stačí jenom zavolat Smrtce a nabídnout jí za mrtvého Simíka malou částku (asi tak 1000 – 3000). Smrtka vám ho vrátí, ale bude trochu „domodra“.  Pokud nedáte úplné maximum, i tak bude váš Sim mít i něco ze Zombie.
Poznámka: Pokud se vám nechce čekat než váš Simík vystuduje, najde si práci dostane oživomonitor, tak si můžete ten „slavný“ oživomonitor stáhnout na mé stránce ( http://t-s-2.webgarden.cz/file/2426112 ).
 
 1. Upír – Taky jednoduché! Jeďte se svými Simíky do Centra a spřátelte se s nějakým upírem, potom Sima upír kousne do krku a váš Sim se promění v upíra. (Objevují se jen v noci v různých restauracích, klubech, ...)
Poznámka: Mě osobně se nechtělo čekat, než upír kousl mého Simíka do krku, a tak jsem klikla na upíra a zvolila možnost Přimět/ kousnout do krku ... Bylo to mnohem rychlejší než čekat jak jejich „seznamka“ dopadne. :)
 
 1. Robot Servo – Jednoduché, ale dlouhé. Servo je vlastně robot, kterého váš Simík může vyrobit, ale jen pokud má zlatý talentový odznak za robotiku a pult pro výrobu robotů. Trvá to asi den, než Simík vyrobí Serva. Až ho vyrobí, tak už stačí jen zvolit pohlaví a jméno. Ovládá se stejně jako normální Sim, jenom by pořád rád něco uklízel. Má také nějaké odznaky a dovednosti, vadí mu voda a nemůže mít děti.
Poznámka: Zjistila jsem, že jsou stejně žárliví jako jiní Simíci, jen mají v sobě „trochu“ víc kovu než normální Sim. :) Hrát za ně je úplně stejné, jako hrát za normálního Sima, jen jeho „stvoření“ trvá poněkud dlouho...
 
 1. Vlkodlak – Z vašeho Sima se může stát vlkodlak jedině, když ho kousne nějaký Sim, kterého už máte proměněného ve vlkodlaka, nebo když vám jednoho dne přijde na pozemek pes se žlutě svítícíma očima, se kterým se spřátelíte a ten pak vašeho Sima pokouše. Simík je ve dne normální,ale v noci se promění v chlupatou a krvežíznivou příšeru se žlutýma očima.
Poznámka: Stvořit vlkodlaka mi trvalo dlouho! I když jsem na pozemku, kde byli simíci, měla ty nejlepší „podmínky“ (hodně stromů, nepořádek, plevel, nemluvně,...), tak vlci ne a ne přijít, a když přišli, tak se s nimi můj Sim spřátelil, ale ne tak, aby ho kousli, než odešli... Ale nakonec se přece povedlo! :)
 
 1. Simorost – Jednoduché, ale dlouhé! Simorost je vlastně něco jako zkřížení Sima a nějaké rostliny. Stačí jen často chemicky ošetřovat vaše stromy nebo rostlinky a po čase se váš Simík při jednom běžném ošetřování rostlinek rozkašle a změní se v Simorosta. Simorost má jen tři „věkové kategore“ – Batole, Dospělý Simorost, Starý Simorost. Má taky jen tři potřeby – Láska, Voda, Sluneční světlo. Simorosta můžete, taky stvořit tím, že si najdete nějakého Simorosta, kterého můžete ovládat a kliknete na Simorosta (toho kterého ovládáte) a je tam jedna možnost, jmenuje se nějak jako – Vypustit spóru nebo tak nějak.
Poznámka: Mám takovou jednu Simorostí rodinku a nebylo těžké je v Simorosty proměnit, ale bylo to velmi dlouhé. 
 
Zbarvení ducha podle úmrtí:
 
Stáří: Přirozená smrt. Barva ducha je bílá až průhledná.
Uhoření: Sim umře, když se dostane blízko k ohni. Barva ducha je červená.
Hlad: Sim umře, když jeho potřeba jíst je dlouho na minimum. Barva ducha je průhledná.
Utopení: Když Sim plave v bazénu a nemá žádnou energii. Barva ducha je modrá.
Elektrika: Když bude váš Sim opravovat nějaké elektrické přístroje, může se stát, že ho zabije elektrický proud. Barva ducha je žlutá.
Nemoc: Když je váš Sim nemocný a vy ho neuzdravíte včas, tak umře. Barva ducha je zelená.
Šok: Když Sima něco hodně vyleká. Barva ducha je růžová.
 
Nemoci
Na internetu jsem zjistila, že Simové můžou být i nemocní. Samozřejmě, že vím, že simové mají třeba chřipku, ale že můžou mít anorexii nebo smrtelný virus, tak to jsem opravdu nevěděla. Tak si to určitě vyzkoušejte! ;)
Pokud váš Sim nikdy nebyl nemocný, tak buďte rádi, protože Simík může na nemoc i umřít. Zároveň to, že jste žádnou nemoc u Simíků neměli, znamená, že se o ně dobře staráte. Pokud váš Sim onemocní, měl by zůstat doma, nechodit do práce a ležet v posteli.
Tak tady jsou nemoci, které jsem našla na netu:
Obezita: Když se váš Sim přejídá, tak ztloustne. Stačí jen, aby Sim cvičil a všechny přebytečná kila shodil pěkně dolů.
Chřipka: Simík dostane chřipku, když je třeba v dešti venku.
Zápal Plic: Sim se může nachladit  při cestě domů z práce. Smrtelná nemoc při neléčení.
Bulimie/Anorexie: Je to nemoc, při které je Sim hubený, a když se nají, tak se vyzvrací. Je většinou u žen s aspirací po romancích.
Otrava: Když sní zkažené jídlo. Obvykle, když Sim sní zkažené jídlo, tak se pozvrací.
Smrtelný virus: Sim se může nakazit v biotechnologických laboratořích.
 
Poslední komentáře
04.02.2011 11:23:19: děkuju moc jsi mi pomohla, tohle jsem přesně hledala- :))) ten pes ze žlutýma očima mi na pozemek už...
04.02.2011 11:02:14: děkuji
06.08.2010 19:53:54: mám menši problem chci ze sveho simika udelat vlkodlaka a mam tam spoustu stromu,plevele a mam toha ...
04.01.2009 14:26:44: uuuzasne!! moc skvely clanek a velmi mi pomohl..dekuju moooc a budu dal tvuj blog navstevovatsmiley ...